fbpx

ФАСАДИ З КЕРАМОГРАНІТУ

Дізнайтеся вартість ваших робіт прямо зараз!

Безкоштовний виїзд замірника

Безкоштовна допомога по вибору матеріалів

Організація доставки та розвантаження матеріалів

Підписання договору

Переваги:

Облицювальний матеріал для стін і фасадів будинків є аналогом верхнього одягу людини, оскільки він виконує аналогічну функцію. Як і люди, будинки зазвичай відрізняються один від одного не тільки конфігурацією і розмірами, а й зовнішньої «одягом». На ринку доступні як дешеві, так і дуже дорогі оздоблювальні матеріали. Одні з них характеризуються виразністю, а інші виглядають досить скромно. Різною може бути і ступінь захисту від оточуючих факторів.

І серед такого величезного достатку облицювання для фасадів з керамограніта користується, мабуть, максимальним попитом у власників житла і комерційної нерухомості.

У нашій кліматичній зоні дуже важливо забезпечити надійну теплоізоляцію будівлі. З цією метою раніше просто збільшували товщину зовнішніх стін, що призводило до подорожчання будівельних робіт. Взявши до уваги всі факти, при облицюванні будівель стали використовувати навісні керамогранітні вентфасади. Простий розрахунок і багаторічний досвід показали, що ця технологія є неймовірно еффектівной.Денежние ресурси, витрачені на монтаж вентильованої системи, окупаються в середньому через п’ять – сім років, а час експлуатації становить від тридцяти до п’ятдесяти років.

Де застосовуються фасади з керамограніту

Адміністративні будівлі

Бізнес центри, офісні будівлі

Торгово-розважальні комплекси

Спортивні комплекси

Будівлі сфери харчування

Дошкільні заклади

Промислові будівлі і споруди

Приватний житловий сектор

Як встановлюється керамограніт для фасаду:

Практично повністю відійшов у минуле метод приклеювання керамограніта безпосередньо до стін. Плити керамограніта важкі, тому монтаж на утеплений мінеральною ватою фасад неможливий. Навіть на утеплених поверхнях різний термічне розширення стін, цементного клею, усадка будинку і вібрації призводять до обвалу керамограніта протягом декількох років.

Вентильований фасад являє собою систему, що складається з матеріалу, що утеплює, зовнішніх панелей і повітряного прошарку між ними. Перед установкою вентильованої системи не потрібно будь-якої підготовки стін будівлі. В процесі установки вентильованого фасаду до стін будівлі кріпиться утеплювач – мінеральна вата. А потім виконується монтаж підсистеми, з алюмінієвого або оцинкованого металевого профілю. Підсистема кріпиться механічно, за допомогою анкерів. Елементи підсистеми між собою з’єднуються витяжними заклепками. Це з’єднання найкращим чином переносить динамічні навантаження (вібрації).

Від чого залежить вартість:

Розмір плит керамограніта

Чим більше за габаритами потрібні листи, тим дорожче обійдеться облицювання. На вартість впливає також спосіб обробки матеріалу;

Складність конструкції

Наявність на будівлі парапетів, безлічі кутів, виносів значно впливає на вартість готового рішення. Крім того, облицювання складного по конструкції будівлі вийде дорожче ще з однієї причини - ціна монтажу також буде більше;

Тип поверхні матеріалу

Керамограніт може бути глянцевим, матовим або рельєфним. Перший варіант вважається найдорожчим зважаючи на складність обробки. При його виготовленні виробник використовує спеціалізоване обладнання, щоб поверхня була ідеально рівною і блискучою. Рельєфний керамограніт коштує дешевше. Найдоступнішим вважається матовий варіант. Для його виробництва потрібно мінімальна обробка сировини;

Вид кріплення

Можлива установка прихованого і відкритого типу. У другому випадку використовуються спеціальні кріпильні елементи - кляммери. Фасад з прихованим кріпленням обійдеться дорожче. З метою економії деякі замовники встановлюють комбіновані варіанти. До другого поверху фасад облицовують прихованим способом, а вище - відкритим.

Ціна вентильованого фасад з керамогранітних плитки з урахуванням вартості матеріалу і робіт (приблизно):

Керамогранитная плитка 600*600 мм (цена средняя)

17$/м²

Алюминиевая подсистема(Т-образный профиль, кронштейн, кляймер, терморазрыв, крепёж)

12$/м²

Утеплитель вата 150мм 80кг/м3 с учетом мембраны и крепежом

10$/м²

Монтаж вентилируемого фасада

25$/м²

Прочие расходные материалы

4$/м²

Итого приблизительная цена фасада керамогранитной плитки на кляймере

68$/м²